ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Калуш поверне в обласний бюджет гроші, виділені на екологію На останній сесії Калуської міської ради було озвучено, що Калуш вимушений повернути в обласний бюджет 2,7 млн гривень, виділених на екологію. Гроші потрібно віддати через те, що вони були неосвоєні.

Така інформація, зважаючи на те, що в Калуші є вдосталь екологічних проблем, які потребують термінового вирішення, відверто кажучи, надзвичайно дивує. Тому журналіст «НК» попросила голову бюджетної комісії Калуської міської ради Юрія Тимківа прокоментувати цю ситуацію.

– Ці кошти мали бути спрямовані на виготовлення проектно-кошторисної документації з ліквідації джерел забруднення підземних вод та рекультивації порушених земель на території гірничо-технологічних об’єктів колишнього калійно-магнієвого виробництва, – розповідає Ю. Тимків. – Але просто так освоїти 2,7 млн грн неможливо, потрібно було провести тендер. Та дві наші спроби провести його виявилися невдалими, оскільки ніхто не зголосився брати в ньому участь. А це дає Калуській міській раді право шукати підрядника за переговорною процедурою. Чому не зробили цього? Бо, згідно з Бюджетним кодексом України, при укладанні договору на 2,4 млн грн ми б могли заплатити лише авансовий платіж у розмірі не більше 30%, тобто близько 700 тис. грн. І в кінці року нам все одно довелося б повернути решту коштів, а це ризиковано. Бо, якби наступного року обласна влада не виділила кошти, а договір був би укладений, то звідки б ми брали гроші на розрахунок з підрядником?

До речі, міська влада вже звернулася до обласної ради з проханням передбачити фінансування проектних робіт у бюджеті на наступний рік. Якщо це відбудеться, то управління будівництва та розвитку інфраструктури з початку 2018 року застосовує переговорну процедуру для цього проекту. В такому випадку ми гарантовано протягом року зможемо освоїти кошти.

Дивно, але така ситуація склалася попри те, що у Калуші не раз відбувалися різні екологічні конференції, під час яких науковці з різних дослідних інститутів пропонували свої напрацювання і різні варіанти комплексного вирішення проблем, однак на пропозицію виготовити проект ніхто з них не відгукнувся.

– Підрядники не хочуть іти на тендер, їм зручніше укладати договори за переговорною процедурою, – переконаний Ю. Тимків. – До комплексного проекту мали бути включені Домбровський кар’єр з зовнішніми відвалам, хвостосховища №1, 2, акумулюючі ємності №1,2, шламонакопичувач, перша черга хвостосховища №3, хвостосховища дослідної фабрики та акумулюючі ємності дослідного кар’єру.

Тетяна КУРТАШ.

18.12.2017

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]