ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Думки вголос Цей обнадійливий факел життя…

Недавно потрібно було занести в управління Пенсійного фонду трудову книжку (для звірки). Почав поперегортати її сторінки… Як  швидко промайнув час!.. Через кілька місяців мине 50 (!) років, як я, відслуживши в армії, влаштувався на роботу на «калуську хімію»! Зізнаюся: приємно мені, пенсіонеру, усвідомлювати, що й я колись доклав зусиль до розвитку найпотужнішого підприємства Калуша. Та що Калуша – Прикарпаття  і навіть України, бо, пам’ятаю, колись газети рясніли повідомленнями, що КХМК (пізніше – «Хлорвініл», «Оріана», тепер – «КАРПАТНАФТОХІМ») давав один відсоток усього валового продукту держави!

Було сумно, коли підприємство зупинилося. Кинеш поглядом у той бік, звідки колись линули виробничі звуки, а там… німота. Ми з друзями, такими ж як і я пенсіонерами, бідкалися, що такі настали часи… Зате коли над олефіновим знову загорівся факел!.. Веселіше стало… Ми цей продовгуватий язик полум’я, що колишеться над найвищою колоною, назвали факелом життя.

Отак сядемо собі і згадуємо, і говоримо… 60-ті роки минулого століття, 70-ті, 80-ті. Всяке було. Підприємство давало «дихання» місту. За його кошти розвивалися-розросталися житлові квартали, інфраструктура міста. Хто старший, той пам’ятає, що на тому місці, де тепер височать багатоповепрхівки, колись були мочари. Та будувалися  нові цехи, виробництва – паралельно виростали висотні будинки. Їх засиляли хіміки, шхтарі, будівельники, металурги… Журналісти назвали Калуш «містом-заводом», і воно, мабуть, правильно, бо дуже міцно був пов’язаний старий індустріальний центр із підприємством.

Не буду кривити душею – «калуська хімія» колись ще асоціювалася із забрудненням повітря. Були викиди в атмосферу, від чого не лишень крутило в носі, але й позначалося на врожаях таких делікатних овочів, як, приміром, огірки. Казали, що це – результат загазованості, що йшла з труби магнієвого заводу. Ще трохи додавали нечистот хлорні виробництва із застарілою технологією. Та з роками все змінилося. Магнієве виробництво кануло в лету, а на місці старого цеху з виробництва хлору і каустичної соди виріс новий, надсучасний, у порівнянні з технологією старого – небо і земля. Довкілля стало чистішим, жодних порівнянь із тим, що було наприкінці минулого століття.

Ми, старше покоління, пам’ятаємо, чим гордилося колись підприємство. Десятки видів продукції!.. І люди, цілі трудові династії, що її виробляли. Про це не забуто…. Про це зібрано багатющий матеріал в музеї історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Юним його відвідувачам зіниці розширюються, коли обачать на всю ширину стіни індустріальний пейзаж підприємства.

А нам, старшим, є, ой є про що згадати… І погордитися. Бодай тим, що над цехами підприємство знову «дим-димок», що воно, це підприємство, знову «дихає». А це означає, що люди мають роботу. Нехай ще не із такою, якою б хотілося зарплатою, але, як кажуть, «ще не вечір». Наступлять часи, що і тут зарплата виросте до гідної висоти. Зате чоловіки – вдома, не їдуть по Польщах, Швеціях, Чехіях. І жінки їх тут. Виховують діток. Беруть участь у житті міста.

А підприємства, працюючи, наповнюють бюджет міста. Солідне йде поповнення в міську скарбницю із «калуської хімії». Тому, багато хто це встиг помітити, покращився загальний вигляд на вулицях Калуша. Ними, цими вулицями, проходять люди, багато молодих – із дитячими візочками. Це – місто їх батьків, їх місто…

… Калуш має славну історію. Тут з давніх давен «поселилася» хімія, про що нагадують, нехай у руїнах, корпуси старого калійного комбінату. Та наш погляд і сьогодні, і завтра звернутий поза зону міських кварталів. Там – коливається язик вогню над висотною колоною олефінового заводу. Це – факел життя! Нехай ці мої спогади і прикрашені нотками ностальгії, але, повірте, писалися вони від душі…

Павло Андрейчук, ветеран підприємства.

12.02.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на 2025 рік на централізоване водопостачання та водовідведення. Структура тарифів (Додатки 16,17,18,19)

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.