ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Осяяні сонцем з-над храму. У селі Голинь відкрили і освятили нову церкву

Багатий на свята минулий недільний день (свято українського козацтва, День захисника України, День утворення УПА. а також свято Святої Покрови) був для жителів села Голинь особливим ще й тим, що саме на 14 жовтня в цьому населеному пункті припадає святковий храм, підсилений цьогоріч ще й відкриттям і освяченням нової величної церкви Покрови Пресвятої Богородиці (УГКЦ).

…А день видався напрочуд сонячним. До найбільшого (за кількістю жителів) села району ще зранку почали з’їжджатися (і сходитися) люди. Хто автівками, хто поїздом (село ж бо перетинають залізнична і шосейна дороги державного значення). Перші погляди – на високі золотаві куполи нової церкви, в яких до яскравості відбивається небесне світло.

На подвір’ї храму чимало сільчан, які довершують приготування до великого святкового дійства. Пахне смачними гарячими напоями і ще чимось у великому казані… Жінки на підносах викладають на столах солодке: «пляцки», печиво. Людей все більше і більше. На дорозі вже всі узбіччя зайняті легковиками. А столітній дзвін (з ливарні Фельчинських) із дзвіниці старенької церкви (вона поруч) потужним бамканням продовжує скликати до святої споруди християн: з Брошнева-Осади і Брошнева-села, з Тужилова і Пійла, з Кадобної і Кропивника, з Сівки-Калуської і Довгого-Калуського…

І ми зайшли до Храму, поки ще не почалося урочисте святкове дійство. Щойно переступили поріг – в обличчя хлюпнуло білизною стін, первозданною свіжістю і чистотою. Почуття – ніби обвіяні райською красою… Новенькі «павуки» над головами, обабіч – святі ікони і образи… Хор у повному складі на «хорах» робить останні приготування до зустрічі парафіян і їх гостей.

У зазначений час (об 11 год. 30 хв.) до храму наближаються найповажніші гості з Івано-Франківська, очолювані владикою архієпископом і митрополитом Володимиром Війтишиним. Їх зустрічають діти з запашним короваєм, в українських строях і, що головне, – з чудовими віршованими вітаннями, після яких долонею владики були віддячені погладжуванням по голівках…

Разом із владикою до храму заходять понад 20 священиків. Перш ніж почати освячення храму і першу архієрейську літургію священики на чолі з митрополитом освячують у святилищі святий жертовник – найсвятіше у святому храмі місце. Відтак жертовник благословляють святим миром, вбирають у білі обруси. Дотримується і головна традиція церкви – в жертовник кладуться мощі святих мучеників. Для того, щоб церква земна з’єдналася з церквою небесною…

Але робилося все це після того, як миряни разом із священнослужителями зробили похід з мощами навколо храму. Ніс їх владика, а за ним ішли священики, один із яких – декан Калуський Михаїл Бігун освячував-окропляв святою водою стіни новозбудованого храму.

Щасливі голиняни і їх гості щиро молилися під час першої архієрейської літургії в новому храмі.

…Хтось у гурті сказав: щасливий Голинь, що має такий Храм. Нехай завжди над селом і його людьми сяє сонце у синьому небі!

Петро ВОЛОВИНЕЦЬ.

18.10.2018

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]