ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Як впроваджується медреформа у Калуші?

Нещодавно минув рік від дня голосування за медичну реформу в стінах Верховної Ради. Тоді більшість народних депутатів проголосувала за Закон «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» і таким чином було дано «зелене світло» реформі фінансової системи медицини.

Про те, що змінилося в системі охорони здоров’я Калуша за рік, журналіст «НК» поспілкувалася з заступником міського голови Наталією Табачук.

– Питання впровадження медичної реформи і справді надзвичайно актуальне, адже стосується кожного з нас, – зазначає Н. Табачук. – У Калуші її реалізація відбувається повним ходом. Проте хотілося б відразу зауважити, що наразі зміни в системі охорони здоров’я стосуються не стільки пацієнтів, скільки колективів медичних установ. Справа в тому, що якщо раніше заклади охорони здоров’я фінансувалися субвенцією з державного і місцевого бюджетів, то тепер кошти держава спрямовуватиме виключно за надані медперсоналом пацієнтам послуги.

Як на мене, це дуже добре, адже чим більше послуг надасть той чи інший заклад, тим більше коштів отримає.

 

Калуський ЦПМСД отримує перші позитивні результати з впровадження медреформи

– Незважаючи на деякі проблеми і труднощі, наша міська поліклініка вже може похвалитися першими позитивними результатами, пов’язаними з впровадженням медичної реформи, – розповідає Наталія Табачук. – Станом на 1 листопада цей заклад зареєстрував 48 тисяч декларацій на обслуговування у дільничних терапевтів та педіатрів. Відтак цього місяця Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримає від Національної служби здоров’я України 2,8 млн гривень. Для порівняння, раніше місячний фонд заробітної плати цього закладу складав орієнтовно 2 млн. гривень. Отже тепер лікарі, які виконали план, отримують премії, що є хорошим стимулом для роботи.

За словами Н. Табачук, міська поліклініка може слугувати прикладом з якісного впровадження медреформи для інших закладів.

– Це результат плідної та злагодженої праці колективу закладу, його керівника та міської влади, – констатувала посадовець.

Реорганізація стоматполіклініки проходить не без проблем…

Слідом за Центром первинної медико-санітарної допомоги, цього року Калуська міська рада перетворила міську стоматологічну поліклініку з комунального закладу в комунальне некомерційне підприємство. Відтак ця медична установа більше не отримує прямого фінансування з міського бюджету. З 17 вересня за пільговиків сплачує міський бюджет, для інших калушан – усі послуги платні. На фінансування спеціальної програми пільгового лікування та протезування в міському бюджеті передбачили 800 тисяч гривень.

– Зараз ми спостерігаємо за всіма тенденціями, що відбуваються в цьому закладі після реорганізації, – пояснює Н. Табачук. – Це робиться для того, щоб можна було скорегувати програму, визначити напрямки, на які потрібно скерувати більше коштів, щоб на 2019 рік вже прийняти цілком, так би мовити, реалістичну програму.

Шлях становлення не є простим, тому зараз виникають певні проблеми, але, думаю, ми з ними впораємося. Якщо весь колектив почне працювати разом із міською владою в одному напрямку, то результат не забариться. Зараз же в частини колективу, на жаль, є певне несприйняття та нерозуміння…

Калуська ЦРЛ завчасно готується до переходу на нову форму господарювання

Незважаючи на те, що наступного року Калуська ЦРЛ ще буде фінансуватися за рахунок державної медичної субвенції, колектив цього закладу уже розпочав підготовку до переходу на нову форму господарювання.

– Це робиться для того, щоб у 2019 році Калуська ЦРЛ мала сповна часу, аби підготуватися до самостійної роботи і навчитися заробляти на утримання закладу, – акцентує Н. Табачук. – Для цього вже сьогодні відбуваються певні структурні зміни, зокрема, розпочала роботу консультативна поліклініка. Прийом у ній ведуть ті лікарі, до яких найбільше звертаються калушани та мешканці регіону, створюючи біля їх кабінетів черги та незручності для медперсоналу й інших пацієнтів. Крім того, з другого півріччя наступного року за ці послуги держава обіцяє платити закладу через Національну службу охорони здоров’я.

Як раніше повідомлялося на сторінках «НК», у новоствореній консультативній поліклініці приймають хворих лікар-уролог Ярослав Мороз, кардіолог Валентина Смолянська, хірург Іван Собків, гінеколог Галина Самотовка, невропатолог Вікторія Кирціянова, ендоскопіст Богдан Токарчук, окуліст Ярослав Бук та інші.

– Список лікарів не обмежується лише цими спеціалістами, – зазначає Н. Табачук. – Якщо пацієнт хоче проконсультуватися у будь-якого іншого лікаря Калуської ЦРЛ, то йому потрібно звернутися до когось із вищевказаних спеціалістів, а вони вже зареєструють на прийом до потрібного лікаря.

Також варто зауважити, що для госпіталізації в Калуську ЦРЛ необхідне направлення від сімейного лікаря та проходження ряду обстежень. У міській поліклініці калушани можуть пройти їх безкоштовно, адже на це виділяються кошти з міського бюджету. Натомість, якщо ви звертаєтеся до лікаря у консультативну поліклініку і відповідно проходите необхідні обстеження у ЦРЛ, то вони здійснюються за благодійні внески.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

13.11.2018

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]