ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Випуск продукції ПВХ суспензійного відновлено

Випуск продукції ПВХ суспензійного відновлено
Мова йде про довгоочікуваний пуск установки з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної (ПХВСС) ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яка після пуску в дію (травень 2011 року) пропрацювала більше двох років і була з об’єктивних причин зупинена.
З пуском цеху з виробництва ПХВСС замкнулася технологічна схема роботи всього Калуського нафтохімічного комплексу.
Про те, як проходив пуск цеху і як працює установка нині, журналіст «НК» поцікавився у його начальника Володимира ТРОЯНА.
– Роботи з введення установки в дію, – розповідає Володимир Анатолійович, – розпочали 6 липня приблизно о 22.00, коли нам подали вінілхлорид, а через дві години він уже був у реакторі. Приблизно о четвертій ранку розпочався процес полімеризації, а вже о 10.00 7 липня отримали з реактора готовий продукт. У фасувальне відділення ПХВСС порошок подали через дві години.
– Здавалось б, все просто… Чи були проблеми, хвилювання?
– Без усього цього не могло обійтися. Незважаючи на відносно коротку біографію установки та її колективу, багатьом із нас вже доводилося вводити обладнання в роботу. Але цього разу у зв’язку з майже чотирирічною перервою пуск був особливим. З метою швидкого реагування на ті чи інші непередбачувані ситуації ми в період ведення пускових робіт підсилили зміни як нашими досвідченими працівниками, так і спеціалістами сервісних товариств «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС» і «НАФТОГАЗХІМ СЕРВІС».
Відразу скажу, що така завбачливість була не зайвою, адже в цей період виникали дрібні неполадки, які кіповці та ремонтники відразу ж ліквідовували, але в цілому веденням пускових робіт я задоволений.
– На скільки вдалося зберегти той колектив, який брав участь у будівництві виробництв та веденні пусконалагоджувальних робіт?
– Вони нині становлять десь 65-70 відсотків усього персоналу цеху. З одного боку це виглядає оптимістично, але в ході проведення останнього пуску відчувався певний брак кваліфікованих виконавців. Тим не менше, поруч були досвідчені спеціалісти, які навчали і допомагали молодим працівникам.
– Чи задоволені роботою обладнання?
– Задоволений, в тому числі і роботою реакторів полімеризації. Суттєвих претензій до якості продукції тієї марки, яку нині випускаємо на одній із двох ліній, теж немає, що підтвердили і лабораторні дослідження.
– Ринок полімерної продукції вимагає різновидів тари, в яких вона реалізується. Чи передбачаються якісь зміни з цього приводу?
– До зупинки установки 90 відсотків продукції ми фасували в 25-кілограмові мішки, а потім в палети, які поставлялися споживачам як залізничним, так і автомобільним транспортом. У 2012-2013 роках для упаковки продукції стали використовувати 800-кілограмові біг-беги. На сьогоднішній день актуальним для окремих споживачів стало питання упаковки полівінілхлориду вже навіть у 1250-кілограмові біг-беги. Ми це питання нині вивчаємо і вже маємо конкретні напрацювання з реалізації цього проекту. Зрештою, ми вимушені це зробити, щоб бути конкурентоспроможними на ринку. Новими видами біг-бегів, приміром, економічно вигідніше доставляти продукцію морським транспортом.
– Чи вантажиться вже продукт споживачам?
– Поки що не вантажимо, але ми готові до цього важливого моменту.
– Кого б хотіли сьогодні особливо відзначити за працю і старання під час пуску установки?
– Насамперед заступника начальника цеху Мирослава Гереця. Він, як мовиться, поза конкуренцією, бо завжди був там, де була необхідна його присутність, працював без огляду на час. Він – молодець. Зрештою, я задоволений роботою багатьох наших інженерно-технічних працівників та апаратників. Добре, зокрема, в цей період спрацював начальник відділення полімеризації Віктор Гайдайчук, начальник відділення рекуперації і сушки Володимир Цяпура, молоді, але здібні спеціалісти, старші майстри Мирослав Коваль і Володимир Дмитрієв й інші.
– Що нині турбує начальника цеху?
– Хотілося б якомога швидше і, головне, правильно налаштувати лінію з упаковки продукції в нові біг-беги. Ну і, звичайно, щоб також успішно ввести в дію другу лінію з випуску ПХВСС.
Розмову вів
Анатолій Гетьманчук.
P.S. Після розмови з начальником цеху Володимиром Трояном вдалося поспілкуватися з його заступником Мирославом Герецем. На запитання, коли в період пуску була найбільша напруга, той відповів: «Звичайно ж, коли пускали реактор… Від нього в значній мірі залежали пуск і робота всієї установки».

17.07.2017

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на 2025 рік на централізоване водопостачання та водовідведення. Структура тарифів (Додатки 16,17,18,19)

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.