Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Економіка
Виробництва
 

Продукція

 

Сировина

 

Проекти

Використання сировини
Випуск продукції
Ліцензійна діяльність
 

Централізоване водопостачання та водовідведення

 

Постачання природного газу

 

Постачання електричної енергії

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
ФСК "Нафтохімік"
Фотогалерея

 

Фізкультурно–спортивний клуб "Нафтохімік"


   Фізкультурно–спортивний клуб "Нафтохімік" (ФСК "Нафтохімік") заснований в листопаді 2003 року об’єднаною організацією профспілки "ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ". ФСК є юридичною особою і неприбутковою організацією. Він має свої атрибути: прапор, емблему та вимпел. Членами клубу можуть бути юридичні особи, працівники виробництв і структурних підрозділів ЗАТ "ЛУКОР" та ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", члени їх сімей, жителі м. Калуша, які дотримуються вимог Статуту і сплачують членські внески.

     Основна діяльність клубу згідно Статуту – організація та проведення навчально-тренувальних занять, спортивно–масової і оздоровчої роботи з працівниками виробництв і структурних підрозділів ЗАТ "ЛУКОР" та ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", членами їх сімей, дітьми, підлітками, учнівською молоддю. Для роботи клубу взято в оренду спортивне приміщення колишнього інженерного корпусу ВАТ "Оріана". В 2005 році до клубу приєднали дільницю з обслуговування стадіону "Хімік". При клубі створено ДЮСШ, де з дітьми займаються професійні тренери з таких видів спорту, як спортивна гімнастика, легка атлетика, шахи, спортивне орієнтування та туризм.

    Тут готуються спортсмени високих спортивних розрядів.

    Для дорослих проводяться робітничі літні та зимові спартакіади з основних видів спорту, а саме: з футболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу, шахів, шашок, плавання, а в літній період збір грибів, рибна ловля, туризм. Проводяться різні міні–спартакіади, приурочені визначним датам нашої держави та пам’ятним подіям в житті підприємств.

    В приміщенні клубу працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, спортивного танцю, тренажерний зал. В клубі щоденно займається більше 100 чол. працівників ЗАТ "ЛУКОР" та ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і члени їх сімей.

Адреса клубу :
77300 м. Калуш Івано–Франківської обл., вул. Євшана, 9,  тел. для довідок:  8(03472) 4–27–61.


Спартакіади

Олефінівці – «зимові» чемпіони

Минулої неділі відбулися змагання з шахів і шашок та перетягування линви серед працівників ТОВ КАРПАТНАФТОХІМ» та інших виробничих підрозділів і сервісних служб нафтохімічного комплексу, якими завершилася зимова спартакіада ФСК «Нафтохімік».

У змаганнях з шашок і шашок перемогу в загальному заліку святкувала команда сервісних служб. Друге місце посіла команда управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», а третє здобула команда виробництва етилену і поліетилену.

Команда сервісних служб виявилася найсильнішою і в змаганнях з перетягування линви, перемігши у фінальному протистоянні команду виробництва етилену і поліетилену. А третє місце в цьому виді програми зимової спартакіади посіла команда залізничного цеху.

За підсумками всіх шести видів змагань зимової спартакіади вперше за історію її проведення аж в трьох команд виявилась однакова кількість очок – по 15. Тож «зимового» чемпіона було визначено за більшою кількістю перших і призових місць. Таким чином чемпіонське звання здобула команда виробництва етилену і поліетилену, а друге і третє місця дісталися відповідно командам управлянні та сервісних служб.

Віктор ПАНАСЬКО.

 


 

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

СПАРТАКІАДА

ВОЛЕЙБОЛ

ТЕНІС

ШАХИ

ШАШКИ

 

Designed by Mak&ShV studio 
© KNH