Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Економіка
Виробництва
 

Продукція

 

Сировина

 

Проекти

Використання сировини
Випуск продукції
Ліцензійна діяльність
 

Централізоване водопостачання та водовідведення

 

Постачання природного газу

 

Постачання електричної енергії

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
ФСК "Нафтохімік"
Фотогалерея

 

Прес-релізи


Світова практика оподаткування сировини для нафтохімічних виробництв забезпечить "Карпатнафтохіму" рівні умови виходу на ринок 

  8 червня 2017 року відбудеться запуск ТОВ «Карпатнафтохім» – найпотужнішого нафтохімічного підприємства України. Роботою будуть забезпечені 1950 осіб персоналу заводу, а також 750 співробітників суміжних і обслуговуючих організацій.

Новий старт виробництва після п'ятирічного простою відбудеться завдяки впровадженню в Україні світової практики оподаткування нафтохімічної сировини. У грудні 2016 року в Податковому кодексі України було розширено перелік сировинних позицій, які обкладаються нульовою ставкою акцизного податку в разі подальшої переробки. До прямогонних бензинів і дизельного палива були додані зріджені гази і бутан. Постановою №229 від 26.04.2017 р. уряд визначив для «Карпатнафтохіму» квоти на поставку сировини: зріджений газ - 1070 млн літрів у рік; прямогонний бензин - 1170 млн на рік; дизельне паливо - 985 млн літрів на рік. Переробка кожного із зазначених обсягів може забезпечити випуск 250 тис. тон етилену у рік.

«Ніде в світі сировина для переробки не обкладається акцизом. Ми не збираємося переробляти весь заявлений в постанові обсяг сировини, у нас елементарно немає таких потужностей. Ми використовуємо тільки ту кількість, яка забезпечить випуск не більше 250 тис. тон етилену на рік», - заявляють в прес-службі ТОВ «Карпатнафтохім».

Вибір сировини буде залежати від кон'юнктури сировинних і товарних ринків. У 2017 році основною сировиною буде прямогонний бензин, але не виключено залучення скрапленого газу або дизельного палива. Внесення до постанови №229 всіх видів сировини забезпечить заводу виробничу гнучкість та не потребуватиме постійного звернення до уряду в разі зміни ринкової ситуації.

«Карпатнафтохім» заявляє про нульову ймовірність нецільового використання сировини, що поставляється на пільгових умовах. Податковий кодекс України передбачає контроль і облік поставок сировини і випуск готової продукції спеціальним податковим постом Державної фіскальної служби України. На кожну партію сировини «Карпатнафтохім» видаватиме банківський вексель з погашенням після випуску етилену. Незабаром на сайті заводу буде доступна онлайн-звітність щодо кількості використаної сировини і випущеної продукції.

«Робота «Карпатнафтохіму» не пов'язана з політикою чи політиками. Наша мета - відновити виробництво та повернути свої позиції на ринку, який захоплений імпортерами. Заробіток на несплаті податків - це не наш шлях», - заявили на підприємстві.

Щодо акредитації на заходи, присвячені запуску ТОВ "Карпатнафтохім", буде повідомлено пізніше. Детальніше


    Прес-служба
   ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ"


 

На виробництві "Поліолефін" отримують поліетилен, як низької, середньої так і високої щільності, а також лінійний поліетилен

 

 

Designed by Mak&ShV studio 
© KNH