ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Чи треба йти в поліклініку, щоб переукласти декларації?

«Лихоманка» із вибором лікаря та укладенням декларації триває у Калуші вже впродовж декількох місяців. Спершу калушани вибрали лікаря та уклали з ним декларацію, потім були змушені ще раз навідатися у Центр первинної медико-санітарної допомоги для того, щоб зробити електронні скан-копії документів. Але коли дійшло до справи, то Національна служба здоров’я України призупинила фінансування за липень через виявлені порушення під час оформлення декларацій.

– Заклад вносив у систему декларації не підтвердженої форми, заповнені від руки, – зазначив голова Нацслужби здоров’я Олег Петренко. – Зокрема, 44 тисячі декларацій були підтверджені документами, що посвідчують особу, без верифікації через мобільний телефон, хоча це найбільш зручний і поширений спосіб. Лише після того, як декларації будуть укладені у передбачений законом спосіб, ЦПМСД міста Калуш зможе отримати кошти за деклараціями.

Ситуація, що склалася, неабияк стурбувала людей. Чимало калушан досі не розуміють, що їм потрібно робити, щоб не втратити можливість безкоштовного медичного обслуговування у міській поліклініці. Тому журналіст «НК» поцікавилася у заступника міського голови Наталії Табачук, чи потрібно йти в поліклініку, щоб переукласти декларації.

– Декларації з лікарем залишають чинними, їх переукладати не потрібно, – зазначає посадовець. – Лікарям потрібно лише повторно внести їх до електронного реєстру, але цього разу вже скориставшись верифікацію через мобільний телефон. Простіше кажучи, коли лікар вноситиме декларацію в електронну систему, йому потрібно буде ввести код, який прийде в SMS-повідомленні пацієнту. Тому я б рекомендувала калушанам, які вже уклали декларації, зв’язатися зі своїм лікарем і вирішити в індивідуальному порядку як це найпростіше і найшвидше зробити. Я не вбачаю у цьому жодної проблеми, адже контактний телефон лікаря є практично в усіх, і ці подробиці можна обговорити у телефонному режимі. Якщо ж у вас немає мобільного телефону лікаря, якого ви обрали, то обов’язково навідайтесь у міську поліклініку і візьміть його, щоб бути завжди на зв’язку. Тоді ж відразу можна поцікавитися про активацію декларації.

Загалом варто зауважити, що пересічні калушани від того, що поліклініка не отримала коштів від Національної служби здоров’я, не постраждали. Вони як отримували медичні послуги, так і будуть їх отримувати. Ця проблема більше торкнулася працівників поліклініки, адже заклад мав можливість залучити з державного бюджету більше коштів. А вони своєю чергою могли б бути спрямовані на підвищення заробітних плат медичним працівникам. На жаль, так вийшло з технічних причин, що ми їх не отримаємо.

Нагадаємо, що нещодавно головний лікар Калуського ЦПМСД Михайло Гаврилишин повідомив, що заклад уже з допомогою SMS-повідомлень вніс в електронну систему більше трьох тисяч декларацій.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

28.08.2018

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]