ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Досягнень є вдосталь, але планів ще більше

Верхнянська ОТГ поділилася досвідом роботи з децентралізації

17 жовтня у Верхнянській об’єднаній громаді відбувся форум представників потенційних ОТГ у рамках регіональної програми «Маршрути успіхів». Дізнатися з перших вуст принципи функціонування об’єднаної громади, проблеми, з якими стикалося керівництво при впровадженні тих чи інших проектів, та побачити на власні очі досягнення Верхнянської ОТГ приїхали гості із Чернівецької та Івано-Франківської областей.

– Верхнянська ОТГ – це перша об’єднана територіальна громада в Калуському районі, – відзначив її голова Микола Філіпович. – Утворилася вона в 2015 році. Територія громади складає 18,2% від загальної території Калуського району. За адміністративним поділом у Верхнянській ОТГ є 12 населених пунктів. Чисельність населення – майже 11 тис. осіб.

Відверто кажучи, коли ми лише взялися за створення об’єднаної громади, то був страх за майбутнє, але зараз із впевненістю можу сказати, що ми вже «встали з колін». Відбулося це завдяки професійній команді, яка робить все можливе для того, щоб Верхнянська ОТГ з кожним роком все більше розвивалася та досягала нових вершин.

 

Верхня вже отримала централізоване водопостачання. На черзі – Станькова

Починаючи з 2010 року і донедавна, мешканці вулиці Войнилівської у селі Верхня жили фактично без води. Бо в криницях вода була непридатною не те що для пиття, а й для побутових потреб. Але нещодавно цю проблему вже вирішили.

– Спільними зусиллями усієї громади нам вдалося вирішити це наболіле питання, – розповідає заступник голови Верхнянської ОТГ Василь Щербій. – Як і планувалося, 14 жовтня близько 100 домогосподарств, які розташовані на вулицях Войнилівська та Калуська, отримали воду із центрального водопроводу. Воду до села підвели від водопроводу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яке підтримало нашу ініціативу і всіляко сприяло впровадженню цього проекту. Будівництво водопроводу протяжністю більше шести кілометрів здійснювалося за кошти об’єднаної громади (160 тис. грн), грантові кошти (300 тис. грн), кошти з обласного бюджету (150 тис. грн) та за рахунок субвенції з держбюджету на формування інфраструктури (300 тис. грн). Підвід води від центрального водопроводу безпосередньо до будинків здійснювався за кошти мешканців. Наразі вже завершена прочистка труб і вода, яка надходить у домівки частини мешканців Верхні, пройшла всі необхідні перевірки на якість.

Щодо тарифів на воду, то, за словами В. Щербія, вартість кубометра води складає 13 грн, але ця ціна ще переглядатиметься.

– Виконавчий комітет Верхнянської ОТГ дав пропозицію встановити для людей тариф у розмірі 8,5 грн за кубометр води, а різницю в тарифі покривати за рахунок власних надходжень громади, – відзначає Василь Володимирович. – Цей варіант вирішення ситуації ще розглядатиметься на сесії.

До слова, у планах керівництва об’єднаної громади будівництво водопроводу і в селі Станькова, де також є проблеми із питною водою. Наразі готується відповідна проектна документація для залучення грантових коштів.

Заклади культури, медицини та освіти – із сучасними ремонтами

За словами В. Щербія, за два роки функціонування Верхнянської ОТГ було відремонтовано близько 11 кілометрів доріг. У селах Негівці, Степанівка та Довгий Войнилів проведено капітальні ремонти приміщень шкіл під НВК. Також у Довгому Войнилові було встановлено спортивний дитячий майданчик та здійснено капремонт в амбулаторії.

– Капітальний ремонт амбулаторії наразі здійснюється і у Верхні, – відзначає заступник голови ОТГ. – Там, зокрема, передбачається обладнати додаткові кабінети для медперсоналу. Крім того, було зроблено капремонти шкіл у селах Верхня та Станькова. Щодо закладів культури, то в Народному домі в Завадці здійснено заміну вікон, дверей, даху та системи опалення.

У планах Верхнянської ОТГ – спорудження потужної сонячної електростанції та міні-пекарні

На даху школи в селі Станькова та Народного дому в Негівцях вже функціонують сонячні міні-електростанції. Вироблена електроенергія використовується для потреб закладів, де вони встановлені, а також спрямовується на вуличне освітлення. Модернізація вуличного освітлення з використанням сонячних панелей ведеться і в селі Довгий Войнилів. У планах керівництва Верхнянської ОТГ встановлення ще чотирьох міні-електростанцій.

– Плануємо встановити міні-електростанції у Довгому Войнилові, Завадці, Зборі і Верхні, – відзначає В. Щербій. – Крім того, наразі ведеться розробка детального плану землевідведення під будівництво найпотужнішої сонячної електростанції у Західній Україні. Зокрема, є інвестори, які хочуть у селі Збора збудувати сонячну електростанцію потужністю 10 МВт. На цій електростанції змогло б працювати близько 40 людей.

Крім того, для створення додаткових робочих місць ми плануємо відродити у Довгому Войнилові міні-пекарню.

Щодо інших планів, то найближчим часом планується відкриття Скверу пам’яті минулих літ у Болохові та спортивного ігрового майданчика у Негівцях.

P.S. Після того, як керівництво Верхнянської ОТГ поділилося досвідом, досягненнями та планами на майбутнє, гості мали змогу відвідати окремі села громади та побачити на власні очі результати роботи Верхнянської ОТГ.

Тетяна КУРТАШ.

20.10.2017

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]