ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Електролізери завжди на суворому контролі виробничників та ремонтників

Питання експлуатації, а також належного зберігання електролізерів цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом (ХіКС-М) завжди було на контролі як його керівництва, так і адміністрації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ.

Особлива увага цьому питанню була приділена під час довготривалої вимушеної зупинки виробництва, адже в приміщенні, де встановлені мембранні електролізери, температура повітря не могла бути нижчою 10 градусів тепла. Окрім цього, технологічному персоналу цеху, аби надійно зберегти дороговартісне обладнання, доводилося систематично виконувати роботи з його профілактики й інші.

Вистачає клопотів як технологічному персоналу цеху, так і працівникам відділення у складі ремонтного управління підприємства й у період експлуатації установки з виробництва ХіКС-М.

У чому полягає ця робота, які завдання виконуються власними силами і чи залучаються до цього сторонні організації, йдеться в розмові нашого кореспондента зі старшим майстром-технологом цеху Ігорем Ткачем.

– Почну з того, – розповідає Ігор Петрович, – що робота з обслуговування, профілактики та ремонту одиничних елементів електролізерів, що складаються з анодних і катодних півчаш та мембран, потребує великої відповідальності та кваліфікації. Саме такі спеціалісти й трудяться нині у відділенні нашого ремонтного управління, яке було спеціально створене для виконання усіх цих, повторюю, дуже відповідальних робіт.

У даний час ці спеціалісти трудяться в одну зміну, а ось коли в 2017 році велася підготовка електролізерів до пуску виробництва й довелося усі одиничні елементи дев’яти електролізерів (всього 1224 одиниці) оглянути і при потребі усунути дефекти, то працювали у дві.

У цей період було проведено ремонт прокородованих катодних півчаш та заміну мембран на нові на шести електролізерах, а на інших був  проведений їх ремонт, і вони продовжували успішно експлуатуватися. Але, зважаючи на важливість ефективної роботи електролізерів у технологічному процесі виробництва продукції, а також те, що через певний час експлуатації його одиничні елементи потребують перепокриття, керівництвом підприємства було вирішено його здійснити на одному з підприємств німецької фірми «De Nora».

– Що слід розуміти під «перепокриттям» одиничних елементів? – цікавлюся в співрозмовника.

– Через приблизно шість років експлуатації зменшується товщина активного покриття електродів (одиничних елементів), які на фірмі в Німеччині перепокривають відповідними матеріалами, а після повернення в цеху проводиться збирання одиничних елементів з використанням нових мембран, – продовжує свою розповідь Ігор Ткач. – Такі терміни і порядок ремонту електролізерів передбачені світовою практикою їх експлуатації, і ми робимо це згідно з існуючими рекомендаціями.

Нещодавно ми отримали від фірми «De Nora» 48 одиничних елементів з перепокритими електродами, 28 з яких спеціалісти ремонтного управління вже встановили на одному з електролізерів. Найближчим часом будуть проведені роботи із заміни решти.

Хочу також сказати, що заміна мембран та перепокриття одиничних елементів електролізерів необхідні для ефективної його роботи та недопущення підвищеного вольтажу, коли електролізери стають працювати неефективно. І тут, як мовиться, альтернатив не існує, тому ми ведемо за цим процесом суворий контроль.

Записав Степан Василів.

15.11.2019

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на 2025 рік на централізоване водопостачання та водовідведення. Структура тарифів (Додатки 16,17,18,19)

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.