ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Історія в музейних експонатах

Немає такої людини, яка б завітавши в Народний музей історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», не знайшла для себе тут щось цікаве, раніше не відоме. Ось і на знімку, який ми вам пропонуємо, а на ньому зафіксовано калуських стоматологів, видно, як лікарі, щойно ознайомившись з експонатами музею, отримали задоволення від побаченого. Так, багато чого тут є такого, що не тільки приємно здивує, але й розповість про історію міста, розвиток галузі, яка піднесла його, – виробництво мінеральних добрив, рівно ж як і про здобутки підприємства, яке заставило заговорити про Калуш далеко за його межами, – КХМК, «Хлорвініл», «Оріана», «ЛУКОР», «КАРПАТНАФТОХІМ».

Екскурсовод музею ветеран нашого підприємства Володимир Гудзоватий ще досі під враженням від несподіваних відвідин музею викладачами «Львівської політехніки». Це було недавно, в січні, що минув. Львів’яни прямували на «Буковель», але знаючи про те, що місто Калуш, через яке пролягає їх шлях, у минулому славилося видобутком калійних солей і виробництвом з них мінеральних добрив, пік якого припав, мабуть, на кінець ХХ століття, вирішили заїхати.

Львів’яни були дуже задоволені від побаченого в музеї. Про Калуш чули, про Калуш знали… Але щоб аж таке? Екскурсовод повідомив їм, що наше місто зайнялося виробництвом калійних добрив ще у 1867-му році, ставши другим у світі (після містечка у Німеччині, випуск міндобрив у якому почали на п’ять років раніше).

А ще Володимир Степанович подивував науковців і викладачів розповіддю про те, що у розвиток виробництва калійних добрив у Калуші великий внесок зробив їх колишній колега, декан хімічного факультету Донат Ленгауер (ще у 30-их роках минулого століття). Львів’яни були вельми вдячні музейним працівникам за те, що отримали в стінах закладу багато цікавої інформації.

Можуть похвалитися музейні працівники і тим, що цьогоріч основні заходи з відзначення 29-ої річниці виведення Радянських військ із Афганістану відбулися тут. Воїни-афганці, немало з яких трудяться в цехах нашого «КАРПАТНАФТОХІМу», з задоволенням знайомили з експонатами, з якими давно знайомі, своїх друзів із інших населених пунктів.

Нерідко поріг музею невпевнено переступають учні калуських шкіл. Та вже через кілька хвилин вони забувають, куди прийшли – стільки маловідомого досі відкривається перед ними. Частими відвідувачами можна назвати студентів Вищого професійного училища №7, а ще частішими – студентів політехнічного коледжу, немало з яких щороку вливається в багаточисельний колектив «КАРПАТНАФТОХІМу». До речі, всі новоприйняті на роботу на наше підприємство, пройшовши курс навчання в учбово-курсовому комбінаті, запрошуються до музею. А недавно його відвідали і студенти з Харківського інституту, які проходять практику в цехах «КАРПАТНАФТОХІМу».

Не дуже здивувалися наші музейники і тому, що, незважаючи на свій короткотривалий термін перебування в Калуші, до них завітали дві сім’ї з Польщі. Адже понад сто років тому на старому калійному комбінаті працював їх прадід на прізвище Підлисецький. Треба було бачити, які емоції викликав перегляд ними музейних експонатів!

– Ми, – каже Володимир Гудзоватий, – завжди раді відвідувачам. Минулого місяця їх нарахували 147. Одних цікавить історія місцини, де знаходився старий калійний комбінат, – Саліни, Бані, інші гортають сторінки старих видань, де немало написано про калуські солеварні. Це добре, коли люди цікавляться історією рідного краю…

Петро Шевчук.

19.03.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на 2025 рік на централізоване водопостачання та водовідведення. Структура тарифів (Додатки 16,17,18,19)

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.