ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Іван Підсадюк – новий генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу»

На цю посаду першого заступника генерального директора – головного інженера Івана Підсадюка було призначено з 9 грудня, згідно з протоколом №70 від 8 грудня позачергових Загальних зборів Учасників ТзОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

На калуському хімічному комплексі Іван Михайлович загалом пропрацював 37 років. За цей час він здобув повагу та авторитет у колективі калуських нафтохіміків. Його професіоналізм, витримка, а часто й мужність сприяли і сприяють вирішенню багатьох питань, якими наповнені щоденні будні виробничників.

Іван Підсадюк народився у 1958 році. Після закінчення 8 класів середньої школи №3 м. Калуша поступив на навчання в Калуський хіміко-технологічний технікум. Згодом близько року працював слюсарем Рівненського ВО «АЗОТ». Потім була служба в армії, а після звільнення в запас у 1980 році трудова діяльність і життя Івана Михайловича були тісно пов’язані з Калуським хімічним комплексом.

Розпочав він свою трудову біографію ще тоді на ВО «Хлорвініл» із посади машиніста компресорних установок цеху з виробництва рідкого хлору. Але вже через два роки молодого і перспективного спеціаліста призначили майстром цеху двоокису кремнію аеросилу. У цей період Іван Підсадюк вступив до Івано-Франківського інституту нафти і газу, який успішно закінчив у 1987 році. Але не тільки завершення навчання у ВНЗ стане пам’ятним для нього, адже в цей період його призначили начальником цеху двоокису кремнію аеросилу. На цій посаді він у цілому пропрацював більше п’яти років.

А далі професійна кар’єра молодого керівника лише зростала. У 1992 році Івана Підсадюка призначили головним інженером заводу каустичної соди і хлору («Діанат») концерну «Оріана». І хоча в період аж до 2003 року змінювалися власники заводу «Діанат», його підпорядкування, але Іван Михайлович залишався на посаді головного інженера цього технічно складного та екологічно важливого об’єкта.

Зі створенням на базі нафтохімічних виробництв ВАТ «Оріана» спільно з ВАТ «ЛУКОЙЛ» спочатку товариства «ЛУКОР», а в 2006 році і «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк працював заступником начальника з технічних питань виробництва хлору і каустичної соди.

Починаючи з 2006 року, для вже досвідченого спеціаліста Івана Михайловича розпочався дуже відповідальний період у житті – будівництво установки з виробництва хлору і каустичної соди, яке він очолив. Спорудження фактично нового заводу за ліцензією німецької фірми «УДЕ» тривало чотири роки. За успішне спорудження цього об’єкта І. Підсадюка було відзначено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, подяками місцевих органів влади.

Після введення в дію нової установки Іван Михайлович став спочатку заступником начальника виробництва хлорвінілу і каустичної соди, а в 2012 році – його начальником.

Але вже через кілька місяців Івана Підсадюка було призначено заступником генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», а через деякий час – першим заступником генерального директора – головним інженером Калуського нафтохімічного комплексу. Період перебування Івана Михайловича на посаді головного інженера підприємства співпав з малоприємною сторінкою в його історії. Адже через вкрай погану ситуацію на ринку нафтохімічної продукції основні виробництва були зупинені. Тож саме Івану Підсадюку слід було організувати необхідні роботи зі збереження обладнання технологічних установок підприємства. Але ще більш відповідальні завдання доводилося йому вирішувати в період їх пуску, який був успішно проведений у травні-червні 2017 року.

Оф. інф.

18.12.2017

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]