ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«КАРПАТНАФТОХІМ» долучився до відзначення ювілею зразкового ансамблю народного танцю «Веселі гуцулята»

«Веселих гуцулят» в Калуші, безумовно, знають всі. Без виступу цього зразкового ансамблю народного танцю не обходиться, мабуть, жодне святкування. Більше того наших танцівників  люблять не тільки вдома, їх завжди тепло зустрічають на концертах в інших містах та областях України. Захоплюються українськими народними танцями в їхньому виконанні й за кордоном. «Веселі гуцулята» відвідали з виступами чи не всю Європу.
6 травня колектив святкуватиме 35-річчя від дня створення. З цієї нагоди журналіст «НК» вирішила з’ясувати, в чому секрет успіху цього ансамблю.

   Наполегливість, оптимізм і шалена любов до своєї справи

   Незмінним керівником «Веселих гуцулят» всі ці роки є Людмила Коваль. Колектив розпочав свою роботу, навчаючи мистецтву народного танцю близько сотню дітей, зараз же учасників налічується вдвічі більше. Та були роки, пригадує Людмила Миколаївна, коли в колективі займалося й триста танцівників.
– Все залежить від різних чинників, зокрема таких, як демографічна ситуація, – пояснює керівник ансамблю. – Але не останню роль відіграє і зниження популярності народного танцю. Причина – очевидна. На жаль, держава не приділяє належної уваги популяризації  цього мистецтва. Ситуація, звісно, засмучує, але ми все ж не залишаємо оптимізму.
Наполегливість, оптимізм і шалена любов до своєї справи, мабуть, це й є головним секретом успіху колективу. Бо  все, що зроблено «з душею»,  глядач відчуває.
Не менш важливим є й те, як розповіла Л. Коваль, що в їхньому колективі завжди панує тепла родинна атмосфера, там цінують кожного члена своєї великої танцювальної сім’ї, плекають звичаї та традиції. А найбільшішою  своєю перемогою «Веселі гоцулята» вважають отримання звання зразкового колективу.
– Нашому ансамблю 35 років, а 30 з них ми – зразковий колектив, – зауважує Людмила Миколаївна. – Це дуже почесно, це – найкращий стимул для подальшої праці й зростання. Хоча, звісно,  пишаємося не тільки нею. Дуже важливим для нас є кожен наступний крок у творчості, кожна нагорода і грамота. Але найбільша гордість – наші діти, вони у нас найкращі, найталановитіші й найпрацьовитіші.
За роки діяльності ансамбль став стартовим майданчиком для багатох майбутніх танцівників-професіоналів. Правою рукою незмінного керівника колективу і викладачем зараз є, до речі, також випускниця «Веселих гуцулят» Людмила Баглай.
До святкового концерту «гуцулята» навіть підготувала щось на кшталт «родинного дерева», яке складається з таких основних гілок: випускники-хореографи, тобто ті, для кого танці стали професією; люди, для яких танець – найбільше хобі;  учні, серця яких об’єдналися в колективі; танцювальні династії «Веселих гуцулят»;  творчі особистості,  які через танці пов’язали своє життя із різними видами мистецтва.
6 травня в ПК «Юність» «Веселі гуцулята» зберуть на ювілейному концерті багатьох представників свого родинного дерева, а також друзів та шанувальників колективу. Танцюватимуть «гуцулята» під живий акомпанемент оркестру «Струни Прикарпаття», з яким співпрацюють давно. Тож, без сумніву, буде цікаво.

    Приємний сюрприз від «КАРПАТНАФТОХІМу»

   Окрім підготовки до ювілейного концерту, ансамбль зараз активно готується і до участі в фіналі всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім.. П. Вірського, який відбудеться в Києві 21 травня. Там калуськькі танцівники єдині представлятимуть нашу область.
– У нас давно була потреба в придбанні постолів, – розповідала Л. Коваль. –  Це –  професійне взуття для народних танців, всі гуцульські і деякі бойківські композиції танцюють в ньому.  Але ми його ніколи не мали.  Завжди бракувало коштів, бо це дороговартісна річ. Ціна однієї пари – близько 800 грн. І ось перед своїм ювілеєм та участю в фестивалі-конкурсі ім. П. Вірського ми наважилися звернутися до генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна за фінансовою допомогою на їх придбання.  Чесно кажучи, ми не очікували, що на наше прохання відгукнуться, ще й так швидко. Але кошти в сумі 10 тис. 800 грн. ми отримали уже за день після звернення. Ви не уявляєте наскільки це було приємно. Я просто захоплююся Володимиром Володимировичем, його добрим батьківським серцем, адже він подарував довгоочікувану радість нашим танцівникам. Хочу висловити йому від імені всього нашого колективу невимовну вдячність і запевнити, що все, що вкладено в дітей, обов’язково повернеться сторицею.
Тож одразу після суботнього концерту «гуцулята» вирушать до Косова за справжнім гуцульським взуттям, яке доповнить їхні автентичні образи на сцені.
На фестивалях і конкурсах журі часто відзначає красу і оригінальність наших костюмів. А все, мабуть, тому, що ми вкладаємо душу не лише в постановки, а й у створення  костюмів. Все – ручної роботи, багато чого робимо власними руками ми, батьки наших учнів. Співпрацюємо з чудовими майстрами.
До речі, хочу особливо відзначити батьків, адже їхня допомога неоціненна. Саме завдяки їм у наших танцівників не лише бездоганні костюми, вони мають можливість відвідувати з виступами  інші країни. Фактично всі витрати на такі поїздки покривають батьки.
Колектив «Веселі гоцулята» унікальний в своєму жанрі, таких в Україні мало. Адже їхній народний танець – це не просто танцювальна композиція, це щира, з глибоким сенсом, розмова з глядачем мовою рухів, часто –  голосом предків. Тож це треба особливо берегти та цінувати.


29.06.2017

Нагороди всеукраїнського фестивалю театр «Silentium» присвятив «КАРПАТНАФТОХІМу»

Завдяки благодійній допомозі підприємства ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» молодіжний театр «Silentium» ПК «Юність» у травні взяв участь у ІІІ всеукраїнському фестивалі українського аматорського театру «День театру», який проходив у Києві на сценах професійних театрів. Колектив з Калуша представив свою роботу – мімічну драму за твором М. Твена «Екперимент: Адам і Єва» на малій сцені Київського національного академічного […]

Калуські школярі здобули відзнаку на всеукраїнському чемпіонаті «FIRST LEGO League»

Фінансово сприяло поїздці команди в Київ товариство «КАРПАТНАФТОХІМ»    Збірна команда учнів Калуського ліцею №10 та Калуської спеціалізованої ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. №2 для дітей зі зниженим слухом «Торнадо» днями повернулася із всеукраїнського чемпіонату «FIRST LEGO League» із суддівською відзнакою «Крізь терни до зірок: за стійкість та наполегливість». Захід відбувся в Києві і в ньому взяла […]