ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Михайло Кизимишин: «Роботи, виконані фахівцями «Технолога», оцінюю дуже позитивно»

У номері «НК» за 17 липня цього року була розміщена інформація про те, що в цеху розділення повітря ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вийшов з ладу турбінний детандер, призначений для охолодження повітря та установки загалом, що могло призвести до повного припинення виробництва продукції на підприємстві.

Технологічний персонал цеху, працівники служби головного метролога і ремонтного управління підприємства, фахівці спеціалізованого товариства «Технолог» з міста Суми зробили все можливе для того, аби в оптимально короткий термін неполадки в роботі цієї надзвичайно важливої для цеху машини були усунені і установка з виробництва азоту та кисню знову запрацювала.

Про те, як вдалося цього досягти і як нині після виконання всіх необхідних робіт з ремонту та введення в дію турбодетандера працює установка, редакція «НК» поцікавилася у начальника цеху розділення повітря Михайла Кизимишина.

– Основною причиною виходу з ладу цієї машини, – розповідає Михайло Мирославович, – було пошкодження підшипників та ущільнень, що призвело до поломки ротора. Це підтвердилося після того, як на підприємство прибула група спеціалістів «Технолога» разом із директором цього підприємства Сергієм Прийменком. І якщо деякі запасі частини, зокрема підшипники й ущільнення, у нас були в наявності, то резервного ротора ми не мали. Після опрацювання всіх можливих варіантів його придбання, а також термінового виготовлення, зокрема й на німецькій фірмі Atlas Copco, яка є виробником турбодетандерів, було вирішено відновлювати цю машину і пошкоджений ротор на підприємстві в Сумах.

І сьогодні можу з впевненістю сказати, що це був чи не єдиний вихід із ситуації, що склалася. Бо ніде на складах не віднайшли таку машину, а на її виготовлення на вже згадуваній  німецькій фірмі слід було очікувати не менше 10 місяців, що, зрозуміло, нас не могло задовольнити. З метою недопущення зупинки виробництв працівники комерційної служби в період з 29 червня і до пуску нашої установки 11 липня робили інколи неможливе, аби доставити в Калуш з підприємств України та з-за її меж азот і кисень.

Усі роботи, виконані фахівцями «Технолога», які працювали як безпосередньо в цеху, так і в Сумах, де реставрувався ротор, оцінюю дуже позитивно, адже протягом місяця турбодетандер успішно працює, і ми в повному обсязі забезпечуємо виробництва підприємства азотом та киснем.

Хочу також сказати, що в той період, коли сумчани відновлювали ротор, технологічний персонал цеху спільно зі спеціалістами нашого ремонтного управління виконували важливі роботи з чистки теплообмінного обладнання та чаші градирні. Паралельно працівники служби головного метролога займалися ремонтом датчиків та іншого обладнання.

Чи були присутні фахівці «Технолога» в період пуску установки?

– Після монтажу відреставрованого ротора турбодетандера, який, до речі, з метою економії часу доставили із Сум до Калуша на гелікоптері, й до виведення установки розділення повітря на необхідну потужність, що потребує згідно з регламентом приблизно три доби, вони перебували в цеху і разом із персоналом спостерігали за його роботою. Покинули підприємство тільки після того, як турбодетандер дав холод необхідної температури, що й дозволило розпочати випуск наших продуктів. Наскільки мені відомо, то й тепер фахівці «Технолога» контактують зі спеціалістами служби головного механіка підприємства щодо роботи цієї машини.

Записав Анатолій Гайовий.

 

21.08.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на 2025 рік на централізоване водопостачання та водовідведення. Структура тарифів (Додатки 16,17,18,19)

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.