ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Мирослав Герець: «Інженер-технолог на промисловому підприємстві мусить бути й винахідником»

На посаду заступника начальника виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди з технічних питань його призначили в 2018 році. Але за цей доволі короткий період, що минув відтоді, коли Мирослав Герець вперше зайшов до свого робочого кабінету, в ньому встигли побачити не лише молоду людину, котра справляється зі своїми новими обов’язками, а й справжнього професіонала у вирішенні технічних й технологічних проблем виробництва.

У колективі виробництва ПХВСС і КС Мирослава Романовича ще називають новатором. Невипадково й начальник виробництва Роман Созанський напередодні Дня винахідника і раціоналізатора, який в Україні відзначали 19 вересня, відповідаючи на запитання, чи є у них працівники, причетні до створення й впровадження інноваційних розробок, першим виділив Гереця.

– Він бере участь в усьому, що стосується удосконалення роботи обладнання, технології виробництва продукції, поліпшення її якості і т. п., – наголосив Роман Петрович. – Також добре проявляють свої задатки щодо винахідництва та раціоналізаторства заступник начальника цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом Анатолій Левченко та старший майстер відділення очищення розсолу і видалення хлору з аноліту цього цеху Роман Ковальчук.

Сам Мирослав Герець каже, що першими і дуже необхідними для вдосконалення творчого розвитку молодого спеціаліста для нього стали конкурси на кращу молодіжну науково-технічну розробку щодо проблем паливно-енергетичного комплексу, які проводилися на підприємстві.

– У 2010 році, коли зводилася установка з виробництва ПХВСС, ви спочатку працювали старшим майстром зміни, а через два роки стали заступником начальника цього цеху. Там була можливість займатися розробками, винаходами?

– Більшість моїх ідей, творчих розробок, винаходів були втілені в життя саме в цеху з виробництва ПВХСС. Вони переважно стосувалися оптимізації виробничого процесу, удосконалення роботи технологічного обладнання, впровадження того чи іншого додаткового устаткування. Звісно, що були й такі розробки, від реалізації яких отримувався економічний ефект. Наприклад, від встановлення додаткових точок подачі NaOH у процес виготовлення ПВХ для нейтралізації HCl і відповідно продовження стабільної роботи насосів, встановлення трубопроводу для подачі ПВХ на фасувальну установку та ін. Щоправда, в досягненні позитивних результатів є заслуга не тільки моя, а й провідних фахівців цеху, проектного відділу підприємства, служб головного механіка, енергетика, метролога…

– На теперішній посаді заступника начальника виробництва маєте можливість і час займатися винахідницькою роботою?

– Хочу я цього чи ні, але повинен нею займатися. Такі завдання і обов’язки прописані в посадовій інструкції заступника начальника виробництва. Я повинен постійно проводити аналіз технологічного процесу, дбати про його вдосконалення, розробляти й брати участь у реалізації заходів щодо підвищення ефективності виробництва, спрямованих на скорочення витрат матеріалів, зниження трудомісткості продукції, підвищення продуктивності праці й ще багато чого іншого виконувати. Тому інженер-технолог на промисловому підприємстві мусить бути в якісь мірі й винахідником. А більшість винаходів і рацпропозицій якраз і виходять на-гора після ґрунтовно проведеного аналізу і знаходження причин виникнення якихось неполадок у технологічному процесі, зупинок та виходу з ладу технологічного обладнання.

– А над якою важливою розробкою зараз працюєте?

– Над підбором матеріалів, абсорбентів для встановлення блоку осушки вінілхлориду, щоб зменшити його вологість в процесі рециклінгу.

– У жовтні в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» передбачена зупинка виробництв для проведення капітального ремонту технологічного обладнання та інженерних комунікацій. Які з основних робіт заплановано виконати на вашому виробництві під час зупинкового періоду?

– Виробництво ПХВСС і КС заплановано зупинити 26 жовтня. Щоправда, деяке технологічне обладнання передбачено вивести з експлуатації раніше – 22 або 24 жовтня, щоб встигнути за два тижні, тобто до 14 листопада, виконати весь набір робіт та відновити випуск продукції.

У цеху з виробництва хлорвінілу ми повинні провести ревізію і чистку колонного обладнання, реакторів оксіхлорування і прямого хлорування, підсилення й заміну частини металоконструкцій естакад, майданчиків обслуговування. В цеху з виробництва ХіКС мембранним методом заплановано відкрити та перевірити стан усіх апаратів і вузлів, замінити фільтри вологого і сухого хлору, а на складі солі – ланцюговий конвеєр. У цеху з виробництва ПХВСС очищатимуться від засмічення ємності, ремонтуватимуться колони дегазації, ревізуватимуться мішалки й ремонтуватиметься інше обладнання.

В комплексі – це дуже великий обсяг робіт, виконати який у такі стислі терміни тільки силами працівників цехів нашого виробництва та ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» неможливо. Тому допомагатимуть нам впоратись з цим завданням сторонні спеціалізовані підприємства.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

На знімку: Мирослав Герець.

24.09.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на 2025 рік на централізоване водопостачання та водовідведення. Структура тарифів (Додатки 16,17,18,19)

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.