ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На виробництві «КАРПАТНАФТОХІМу» кількість вакцинованих працівників наблизилася до 100-відсоткового показника

Як уже повідомлялося, у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» найактивніше включився у вакцинальну кампанію для запобігання поширенню коронавірусу колектив виробництва етилену і поліетилену. Тут ще в другій декаді поточного місяця першими подолали так званий поріг вакцинації у 80 відсотків. Станом на 4 листопада в колективі цього виробництва, загальна чисельність якого сьогодні становить близько 400  працівників, середній показник вакцинованих збільшився до 97 відсотків.

Підтвердив такий високий рівень вакцинації на їх виробництві його начальник Іван Федорів.

У коментарі для «НК» Іван Михайлович зазначив, що певна роз’яснювальна робота з працівниками цехів і управління проводилися. Наводилися й аргументи із газетних публікацій, у яких спеціалісти пояснювали необхідність вакцинації від COVID-19 та вироблення колективного імунітету.

– Однак у ситуації з черговим загостренням коронавірусної пандемії та різким збільшенням кількості смертей українців, які через ковід відходять у засвіти, – продовжував Іван Федорів, – невакциновані працівники, мабуть, менше всього переживали за те, що при введенні жорсткіших карантинних обмежень можуть бути позбавлені роботи і заробітку. Їх більше охопила боязнь захворіти на COVID-19 та всі вже й самі усвідомили, що без вакцинації виходу немає. Не виключено, що в Україні через епідемію коронавірусу невдовзі без внутрішнього COVID-сертифіката не буде можна навіть зайти в магазин на території «червоної» зони карантину, щоб купити хліба. Але всі ми надіємося, що до цього не дійде, а ситуація із захворюваністю на коронавірус та смертністю від цієї недуги стабілізується.

Іван Михайлович також зазначив, що на виробництві етилену і поліетилену станом на 28 жовтня уже вакциновано від коронавірусу 100 відсотків штатних працівників цеху з виробництва вуглеводнів. В інших колективах показник вакцинованих працівників був таким: у цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів – 99%, цеху розливу вуглеводнів – 97%, цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу – 95%, управлінні виробництва ЕіПЕ – 81%. А серед загалом 24 працівників виробництва, які ще не вакцинувалися, більшість складають ті, хто довший час перебувають на лікарняному та не могли щепитися, недавно перехворіли на коронавірус і за результатами тестувань мають високий рівень антитіл до COVID-19, та працівники з виданими їм довідками з вказаними протипоказаннями до вакцинації.

Іван Федорів відповів і на запитання, чи хтось у колективі виробництва ЕіПЕ наразі хворіє на коронавірус. За його словами, таких є п’ятеро працівників. З них троє вакциновані і два невакцивовані від COVID-19. Всі вони перебувають на амбулаторному лікуванні. Тож, ймовірніше всього, захворювання у них протікає в легкій формі.

Своєю чергою начальник цеху з виробництва вуглеводнів Василь Хром’як, де пройшли вакцинацію всі 74 штатні працівники, повідомив, що додаткову роз’яснювальну роботу в колективі щодо доцільності імунізації проти COVID-19 довелось провести з незначною кількістю персоналу, щоб вони зрозуміли важливість проходження вакцинації. Решта всі самі добре усвідомлювали, що є два універсальні методи боротьби з коронавірусом – карантин та вакцинація. Зупинити цех і перейти на дистанційну роботу неможливо. А вакцинування запобігає захворюванням та важким ускладненням від коронавірусної хвороби.

Василь ТКАЧУК.

10.11.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на 2025 рік на централізоване водопостачання та водовідведення. Структура тарифів (Додатки 16,17,18,19)

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.