ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки прагнуть, аби їх полівінілхлорид був ще кращим за якістю

У цеху з виробництва ПХВСС з цією метою проводяться промислові випробовування технології CiD

Минулого тижня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з черговим робочим візитом прибули фахівці голландської компанії AkzoNobel, за участю яких у цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної сьогодні проводиться вже другий етап промислових випробувань технології CiD (безперервного дозування ініціатора). Для цього використовується надана ж голландцями мобільна демоустановка CiD.

Відповідно до тристороннього протоколу намірів, укладеного 9 серпня 2018 року в Калуші між ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», компанією AkzoNobel і німецькою фірмою UHDE, другий етап випробувань розпочався 14 вересня. А перед цим упродовж трьох днів трьома фахівцями фірми AkzoNobel спільно зі спеціалістами нашого підприємства у цілодобовому режимі проводилося практичне навчання персоналу цеху з виробництва ПХВСС з метою освоєння процесу одержання поліхлорвінілу за технологією CiD.

– Другий етап промислових випробувань технології безперервного дозування ініціатора, який з 20 вересня проводиться вже під безпосереднім наглядом керівника із міжнародного розвитку бізнесу ПВХ компанії AkzoNobel, автора цієї технології Коена Вандуффела, триватиме до 28 вересня, – говорить начальник технічного відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Едуард Маслов. – А надалі оператори та інші спеціалісти цеху з виробництва ПХВСС, які пройшли практичне навчання, продовжуватимуть самі експлуатувати демоустановку CiD при онлайн-підтримці фахівців фірми AkzoNobel.

Наразі на цій установці, яку під’єднано до однієї технологічної лінії, використовується голландський ініціатор Trigonox 187-W40 і виробляється ПВХ марки KSF-70. Надалі передбачено й одержання на ній ПВХ марки КSR 67. Власне, полівінілхлорид тільки цієї марки вироблявся під час першого етапу випробувань технології CiD, який проводився в червні цього року. Інша технологічна лінія цеху з виробництва ПХВСС зараз продовжує працювати за діючою тут класичною схемою періодичного дозування ініціатора Trigonox 423-W50.

За словами Е. Маслова, безперервне дозування ініціатора (CID) – це новітня технологія полімеризації ПВХ, розроблена компанією AkzoNobel спільно з німецькою фірмою Vinnolit. Відповідно дуже активний пероксид дозується в реактор упродовж всього часу полімеризації. Це дозволяє контролювати швидкість полімеризації, використовувати доступну охолоджувальну здатність реактора майже на 100%, збільшити потужність установки з виробництва ПХВСС. Крім того, ця технологія передбачає отримання ПВХ із значно кращими якісними показниками – термостабільність, білизна продукту і відсутність запаху при переробці у вироби.

Після завершення другого етапу промислових випробувань технології CiD фахівцями фірми AkzoNobel і ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» будуть надані відповідні пропозиції на розгляд керівництву підприємства і Наглядовій раді. При позитивних результатах випробовувань та прийнятті рішення Нацрадою передбачається впровадження в цеху з виробництва ПХВСС цієї технології на постійній основі.

За попередньою домовленістю сторін, реалізація інвестпроекту з впровадження стаціонарної схеми дозування ініціатора відбуватиметься за розробленим компанією AkzoNobel проектом, погодженим з фірмою UHDE. В цьому контексті також передбачені до виконання наступні заходи: розробка системи безпеки HAZOP (спільно AkzoNobel і UHDE); імплементація технології CiD в існуючу систему управління РСУ Yokogawa; закупівля відповідного дозувального устаткування і його монтаж; пусконаладка та пуск вузла дозування CiD під шефнаглядом фірми AkzoNobel.

Василь ТКАЧУК.

21.09.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на 2025 рік на централізоване водопостачання та водовідведення. Структура тарифів (Додатки 16,17,18,19)

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.