ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«А ми раді тому, що на території комбінату наводять порядок»

У попередньому номері «НК» був опублікований лист калушанина Д. Перегінця, в якому він висловлював своє обурення тим, що руйнується на очах влади міста та його громади будівля старого калійного комбінату і вже навіть продається цегла із них.

Редакція «НК» у свою чергу обіцяла, що обов’язково розслідує те, кому належать нині ці приміщення, і хто, зрештою, їх продає у виді будівельних матеріалів.

Поки що більшою інформацією, окрім тої, що була вже оприлюднена, ми ще не володіємо, хоча арбітражний керуючий (ліквідатор) ТОВ «Боксана», в чиїй власності перебували будівлі старого калійного комбінату, пообіцяв її нам надати.

В той же час наше звернення до читачів з приводу такої ситуації викликало реакцію, на яку, чесно кажучи, ми й не сподівалися. Адже всі ті, хто звернувся до нас з даного питання, висловлювали задоволення з того, що нарешті хтось взявся за наведення порядку як у будівлях старого калійного комбінату, так і на території, що навколо нього.

Ось, приміром, що сказала з цього приводу мешканка однієї з наближених до будівель комбінату вулиць Стефанія Дідошак:

«Якщо б хтось із тих, хто вважає за краще зберегти ці будівлі, жив неподалік, то в нього не було б такого бажання. Бо хіба може бути приємно постійно дивитися на розвалюхи, які можливо побачити тільки після якихось воєнних дій чи стихійного лиха. Ми завжди боялися за своїх спочатку дітей, а пізніше – внуків, коли вони знаходилися біля будівель комбінату або заходили в якесь його приміщення. Чого там тільки не було.

Критикувати, пропонувати – то одне, а ось на ділі щось зробити корисне і потрібне людям то зовсім інше. Тому я від себе і від імені своїх сусідів хочу висловити задоволення від того, що напівзруйновані будівлі старого калійного нині розбираються, а його територія поступово набирає належного вигляду. Хочеться сподіватися, що ці роботи не будуть припинені і цей куточок нашого Калуша радуватиме зір його мешканців та гостей міста.

Що таке можливе ми можемо побачити на прикладі того, як на місці колишньої теплоелектростанції нині збудований комплекс «Саліна», де розміщені різні заклади. А ще я б порадила тим, хто хотів би зберегти ці бідівлі, аби вони свої сили та енергію направили на збереження в місті кінотеатру «Відродження», а не розвалюх 18 чи 19 століття. Хіба можна було колись подумати, що в Калуші не буде жодного кінотеатру».

Можна в чомусь не погоджуватися з представницею великої родини Дідошаків (так висловилася сама п. Стефанія – Авт.), але очевидним є те, що зволікання з боку нинішньої та попередньої влади щодо наведення порядку як у будівлі, так на території старого калійного комбінату призвели до зневіри людей у їх можливість поліпшення тут стану справ.

Як буде далі? Важко нині передбачити, чи щось залишиться калушанам на згадку від старого калійного комбінату, який, по суті, започаткував серйозне промислове виробництво в Калуші. Ймовірніше всього, відбуватиметься все за планом нинішніх власників будівель, хоча влада і громада міста теж мали б бути зацікавлені в тому, що на цій землі буде в майбутньому.

Підготував Анатолій ГАЙОВИЙ.

09.07.2018

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]