Робота виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу» в умовах карантину
Робота виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу» в умовах карантину
Найголовніше для нас – життя і здоров’я працівників та їх сімей, забеспечення роботи цехів з безперервними виробничими процесами, бо від цього залежить добробут людей, нашого міста і економіки України, а також екологічна безпека регіону, яку ми повинні підтримувати в межах своїх можливостей та відповідальності.
Сьогодні товариство «КАРПАТНАФТОХІМ», як соціально-відповідальне підприємство, вживає ряд профілактичних запобіжних заходів для попередження розповсюдження гострої респіраторної інфекції, викликаної коронавірусом COVID-19. З цією метою ми створили штаб оперативного реагування та надання допомоги (консультаційної та матеріальної) сім’ям працівників.
«КАРПАТНАФТОХІМ» – це складне високотехнологічне підприємство, де виробництва працюють в єдиній технологічній схемі, яка поєднує дев’ять різних напрямків. Підприємство є тим промисловим об’єктом, де використовуються такі хімічно небезпечні речовини, як хлор, аміак, легкозаймисті та вибухонебезпечні продукти переробки нафтохімії та інші.
Постійної присутності технологічного персоналу на виробництвах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вимагає чинний регламент зберігання небезпечних речовин, сировинних продуктів і готової продукції. Тому навіть при зупинці виробництва на технологічний або вимушений простій ці речовини залишаються в технологічних системах і вимагають відповідного нагляду і обслуговування, в тому числі з боку працівників допоміжних підрозділів, що забезпечують водопостачання, водовідведення, енергопостачання, очистку стоків, зокрема і з житлових масивів міста Калуш та інших підприємств регіону.
Невиконання цих робіт технологічним персоналом та ігнорування ними може призвести до складних екологічних наслідків як на нашому потенційно небезпечному підприємстві, так і в регіоні.
Розуміючи відповідальність за техногенну та екологічну безпеку в регіоні, ми продовжуємо працювати та забезпечуємо своїм працівникам безпечні умови праці, ведемо контроль за їх самопочуттям, надаючи засоби індивідуального захисту та проводячи постійну й посилену дезінфекцію приміщень.
Іван Підсадюк, генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ
Рішення 18 серпня прийняв Шевченківський районний суд Києва Нагадаємо, що в липні цього року під арештом опинилися активи калуського підприємства на суму понад 2,3 млрд грн, а також 35 об’єктів нерухомості. Таке рішення було скасоване після розгляду Шевченківським районним судом клопотання юристів підприємства. Рішення суду про зняття арешту з активів підприємства оскарженню не підлягає.