ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Володимир Оленич: «Якісь нашої каустичної соди не викликає у партнерів жодних зауважень»

Найскладніший період, пов’язаний з пуском виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу» і тими проблемами, які передували цій події, залишився позаду… Вже більше трьох місяців усі установки підприємства повноцінно працюють та вироблять відповідну продукцію, а отже прийшов час говорити про перші результати та досягнення.
Про виробничі будні колективу, виготовлену ним продукцію та її попит на ринку журналіст «НК» поцікавилася в начальника одного з найновіших і вкрай затребуваних підрозділів – цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом Володимира Оленича.
Часу для розмови у керівника цеху було обмаль, адже автоцистерни одна за одною вишикувалися для завантаження, а все ж потрібно організувати на найвищому рівні. Та все ж, відірвавшись від виробничих турбот, В. Оленич із приємністю повідомляє, що якість каустичної соди калуського підприємства не викликає у партнерів жодних зауважень.
– 1 липня цех з виробництва хлору та каустичної соди офіційно відновив свою роботу, – зазначає В. Оленич. – Тоді ж і розпочався випуск готової продукції – 50-відсоткової каустичної соди. Завдяки якості нашої продукції та плідній роботі відділу збуту ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» ми наразі, незважаючи на тривалий простій виробництв, маємо широкі і перспективні ринки збуту. Каустичну соду в нас купують не лише українські партнери, а й багато фірм з-за кордону – Польщі, Білорусі, Сербії, Угорщини.
Каустична сода, яку ми виготовляємо, широко використовується як у хімічній, так і в харчовій промисловості. Зупинка виробництв жодним чином не відобразилася на якості нашої продукції. Партнери позитивно відгукуються про каустичну соду, виготовлену на «КАРПАТНАФТОХІМі».
За словами начальника цеху, каустичну соду наразі транспортують як автотранспортом, так і залізницею.
– Попередній місяць наше виробництво працювало не на повних потужностях (у межах 50-відсоткового навантаження) і було виготовлено 8-9 тис. тонн каустичної соди, – зазначає В. Оленич. – Але цього місяця буде збільшено потужності, а отже й продукції буде більше. Загалом, думаю, що рівень навантаження поступово збільшуватимемо, адже попит на продукцію, як я вже зазначав, є.
Щодо планів на майбутнє, то найближчим часом у цеху плануємо реалізувати два проекти: з облаштування стаціонарного пункту заливу автоцистерн та зі збільшення зливо-заливної естакади, яка використовується для завантаження продукції у залізничні цистерни та танк-контейнери, з чотирьох до восьми стояків. По обох вищезгаданих проектах уже ведуться підготовчі роботи.
Торкаємося у розмові з В. Оленичем і впливу виробництва на оточуюче середовище.
– Реконструкцію виробництва шляхом впровадження прогресивної сучасної технології одержання хлору і каустичної соди мембранним методом сім років тому було здійснено якраз для того, щоб підняти на вищий рівень безпеку праці та надійно захистити навколишнє середовище від згубного впливу шкідливих речовин. Завдяки використанню нового технологічного обладнання, найсучасніших приладів контролю і протиаварійного захисту, впровадженню технології німецької фірми «UHDE», ми ліквідували проміжну стадію складування рідкого хлору в резервуари і, відповідно, вивели із технологічного циклу стадії конденсації і випарювання хлору, які є потенційно небезпечними. Тож наша установка є нині найсучаснішим виробництвом хлору і каустичної соди не лише на теренах країн так званого СНД, а й у Європі.
Тетяна КУРТАШ.

18.10.2017

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на 2025 рік на централізоване водопостачання та водовідведення. Структура тарифів (Додатки 16,17,18,19)

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.