ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Ярослав Черних: «Наш відділ є щитом проти розтрат активів підприємства»

Він працевлаштувався у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» два роки тому, прибувши до Калуша з Миколаєва – міста корабелів. Тут закінчив Першу українську гімназію імені Миколи Аркаса, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. Здавалося б, випускник цього уславленого вузу, який цьогоріч відсвяткував свій 100-річний ювілей, мав би будувати новий сучасний флот України, та Ярослав Черних, а мова йде саме про цього молодого спеціаліста нафтохімічного підприємства – начальника відділу внутрішнього контролю служби заступника генерального директора з питань безпеки, в той час прийняв рішення податись в держслужбовці.

– Я подав пакет необхідних документів до Миколаївської міської ради, склав екзамен, пройшов співбесіду і був зарахований до цього органу місцевого самоврядування, – говорить Ярослав. – Тут спочатку працював в управлінні екології, потім – в управління комунального господарства, а останнім моїм структурним підрозділом в міськраді було управління технічного нагляду. Неоціненний практичний досвід, який здобув у цьому органі місцевого самоврядування, виконуючи широкий спектр обов’язків і завдань держслужбовця на різних посадах упродовж майже чотирьох років, дозволив мені собі сказати, що я багато чого навчився нового і можу професійно це робити.

Але в молодому віці хотілося чогось більшого, ніж держслужба, було прагнення надалі розвиватися, кудись рухатись в іншому векторі до здобуття нових знань й продовження своєї подальшої трудової діяльності десь у більш престижній сфері чи на підприємстві з доброю репутацією в Україні. Тому я вступив до Київського національного університету будівництва і архітектури, де здобув другий диплом магістра. А сьогодні навчаюсь заочно на другому курсі магістратури Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, здобуваючи спеціальність «Нафтогазопроводи і нафтогазосховища».

– Посприяло цьому ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», адже на підприємстві запроваджені та фінансуються програми з підвищення кваліфікації молодих спеціалістів, здобуття ними другої вищої освіти за необхідними напрямками у вузах України, з якими укладені договори про співпрацю?

– Звісно, я скористався такою програмою. Підприємство оплачує навчання у вузі. За відсутність на роботі в дні сесійного періоду зарплата з працівника не вираховується. Щоправда, з трьох тижнів останньої сесії я був в університеті в Івано-Франківську буквально кілька днів, щоб, як мовиться, все поздавати, передбачене її заліковою програмою. По-іншому не виходило, бо робота на посаді, яку обіймаю в «КАРПАТНАФТОХІМі», – в пріоритеті. А так вийшло, що в той період у відділі накопичилося чимало важливих справ, які нагально треба було вирішувати не в дистанційному порядку.

Загалом хочу відзначити, що на підприємстві дуже на високому рівні ведеться робота в плані підпору й підготовки молодих кадрів, сприяння працівникам у бажанні навчатися у вузах та підвищувати свою професійну кваліфікацію.

– Чому ти вибрав «КАРПАТНАФТОХІМ», захотів приїхати до Калуша, здати документи, пройти відбір і тут, так далеко від рідного морського Миколаєва, працевлаштуватися?

– У мене в Україні є чимало друзів, з якими десь вчився, познайомився й потоваришував. В Калуші теж деякі мої знайомі вже працювали у «КАРПАТНАФТОХІМі», які розповіли про це підприємство й запропонували до них приїхати, побачити місто й заводоуправління нафтохімічного комплексу. На всяк випадок у поїздку взяв документи про освіту й трудову книжку. Побачене тут вразило. Здав документи у відділ кадрів підприємства, пройшов співбесіду. Мені запропонували роботу. А пізніше довелось ще й їхати в Київ на співбесіду в Наглядову раду ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Словом, я всі ці випробування успішно пройшов. Але, чесно кажучи, рішення про переїзд до Калуша приймав довго. Щоправда, тепер ніскільки не шкодую, що працевлаштувався в «КАРПАТНАФТОХІМі».

– Але начальником відділу став не відразу?

– Ні. Тоді ще відділ мав іншу назву – внутрішнього контролю і тендерних процедур. Я працював у ньому провідним фахівцем. Але коли на підприємстві розпочався процес структурної реорганізації, оптимізації чисельності персоналу, то мені керівництво довірило посаду начальника відділу внутрішнього контролю. І вже рівно два роки я її обіймаю.

– За твого керівництва відділ внутрішнього контролю уже приносив економічний ефект для «КАРПАТНАФТОХІМу»?

– Оперувати конкретними цифрами я не буду, бо це конфіденційна інформація. Тому можу лише сказати, що колектив відділу внутрішнього контролю своєю діяльністю посприяв керівництву підприємства не втратити не один десяток мільйонів гривень. І ці гроші вдалося зекономити передусім завдяки своєчасному виявленню якихось помилок, неточностей у тих чи інших розрахункових документах.

– Ярославе, а як ти тут облаштувався, де проживаєш, чи маєш можливість їздити на свою малу батьківщину – в Миколаїв?

– Додому приїжджаю переважно раз у пів року під час відпустки. Тут проживаю в Івано-Франківську. Це чудове місто, як і Калуш. За станом інженерної інфраструктури та іншими аспектами для комфортного життя їх не порівняти з Миколаєвом та іншими містами на півдні України. Відчувається, що тут місцева влада більше працює в плані задоволення потреб громади. І загалом Прикарпаття мені подобається.

З роботи ніколи швидше, ніж о 19-ій чи 20-ій годині вечора, не виходить повертатися до Івано-Франківська. Тоді вже про якийсь культурний чи інший відпочинок думати не доводиться. А в неділю зранку, як правило, люблю пограти у футбол. Також я є любителем більярду, членом Івано-Франківської федерації цього виду спорту. Граю в більярд з колегами. Можливо, у складі команди місцевої федерації поїду на чемпіонат України з більярду, який проводитиметься в Ужгороді.

– Тож я ще бажати майбутньому подружжю нічого не буду, а тобі, Ярославе, хочеться побажати успіхів на роботі й професійного зростання.

– Дякую.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

15.10.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на 2025 рік на централізоване водопостачання та водовідведення. Структура тарифів (Додатки 16,17,18,19)

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.